neděle 20. března 2011

Radost FX cafe

Měla jsem bezva víkend. Celý jsem ho strávila s Monikou (proto byl bezva). V pátek jsme tancovaly a včera jsem seděly. Byly jsme v Radost FX cafe, kde vaří hrozně dobře. Tak jsme seděly (a jedly).

Co váš víkend? Doufám, že se máte bezva!

My weekend was fun. I spent it with Monika (that´s why it was fun). On Friday, we went to a club to dance. Yesterday, we were sitting. It was in Radost FX cafe. The meals were very tasty there. So we were sitting. And eating.

How was your weekend? I hope you were having a good time!


Později se k nám připojil kamarád a říkala jsem o jednom freaky baráku, který míjím na své cestě do centra, tak jsme se tam jeli podívat. Foto je rozmazané, ale snad z toho poznáte, že ten barák je fakt divnej)

Another friend of mine joined us later. I was telling them about this freaky house that is on my way to the center and they wanted to see it, so we went there. The picture is blurred, but I guess you can see the house is creepy)


Top?, Mango jacket, Uniqlo jeans, black clutch colored by me), street market pashmina

6 komentářů:

 1. radost mam rada - vari tam vazne vyborne!!!!! uz dele nez rok touzim usporadat nejaky vecirek tam! bohuzel zatim mi to nevyslo :o( a barak je fakt divnej.... :oO

  OdpovědětVymazat
 2. Barák plus včerejší úplněk, to je pěkný!

  OdpovědětVymazat
 3. Moc ti to sluší, není ten dům náhodou na Bílé Hoře?

  OdpovědětVymazat
 4. Ten barák je fakt divnej, bych kolem potmě nešla ani náhodu :D

  OdpovědětVymazat
 5. Lovely blog and post, dear :)
  It's my first time on your blog<3

  I hope to see you on my blog some time..

  xo
  http://julia-louise.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. Oh, I love that place ) I spent a weekend in Seoul with Sanghoon and his sister, we were eating Kraze burgers on Sunday evening and I was telling them abt that spinach burger we had together! LOL
  I absolutely love those ceiling-mirror-pics )
  Miss you loads! xoxoxoxo

  OdpovědětVymazat